Talentor apvienojas ar ePunkt

Apvienojoties, starptautisko cilvēkresursu konsultāciju un personāla atlases uzņēmumu darbība paplašinās.

2013.gada 31.janvārī Lincā/Vīnē ePunkt, viens no Austrijas „Top 3” cilvēkresursu konsultāciju uzņēmumiem, kam 2012.gadā piešķirts „Great place to Work Award 2012” (lieliska vieta, kur strādāt 2012) apbalvojums, pārņēma starptautiskā personāla atlases uzņēmuma Talentor Group vadību. Pirkuma līgums, kura summa netiek atklāta, tika noslēgts Malmē, 2013.gada 25.janvārī. Talentor ir personāla atlases uzņēmums, kas darbojas 15 Eiropas valstīs. Pateicoties abu uzņēmumu apvienošanai, ePunkt savus klientus jau starptautiskā līmenī spēj nodrošināt ar vietējo, reģionālo un starptautisko cilvēkresursu konsultācijām.

Talentor Grupa, ko Helsinkos 2003.gadā dibināja Fredriks Zundels (Fredrik Sundell) un Mika Nevaso (Mika Nevasuo), ir Eiropas mēroga cilvēkresursu konsultāciju un personāla atlases uzņēmums. Lai gan Talentor galvenais birojs atrodas Helsinkos, uzņēmumā strādā aptuveni 100 darbinieki 15 dažādās Ziemeļeiropas un Austrumeiropas valstīs. Grupas kopējie ieņēmumi ik gadu sastāda no 8 līdz 9 miljoniem eiro. Tā kā ePunkt pārņem Talentor Group vadību, kopīgais uzņēmuma birojs atradīsies Vīnē. Katras valsts vietējais birojs arī turpmāk paliks pašreizējo vietējo partneru īpašumā. Mihaels Sarštainers (Michael Sarsteiner) uzņemsies ePunkt Talentor International GmbH, kas 100% ePunkt Internet Recruiting GmbH meitas uzņēmums, vadību. Tomas Sehers (Thomas Secher), Talentor Group vadītājs: “Sākotnēji mēs Austrijā meklējām spēcīgus partnerus, lai turpinātu paplašināt biznesu Centrālajā un Austrumeiropā. ePunkt, viens no Austrijas lielākajiem cilvēkresursu konsultāciju uzņēmumiem bija ideāls kandidāts. Pārrunu rezultātā ātri kļuva skaidrs, ka ar Talentor  apvienošanās ar ePunkt ilgtermiņā abiem uzņēmumiem un arī mūsu klientiem sniegtu lielāku ieguvumu.”

ePunkt: starptautiskā izaugsme

Abu uzņēmumu apvienošanās rezultātā ePunkt ar septiņiem birojiem Vācijā, Austrijā un Šveicē nekavējoties paplašinās. Darbinieku skaits, kas līdz šim ir bijis aptuveni 70, tuvākajā laikā dubultosies un bizness iegūs papildu potenciālu. “Ar apvienošanos, kas pilnībā tika finansēta no pašu kapitāla, un ar turpmāko attīstību starptautiskā biznesā, mēs vēlamies mērķtiecīgi veidot kopīgā uzņēmuma izaugsmi. Talentor ir piemērots ePunkt partneris, jo arī tā galvenā darbība ir personāla atlase un tāpat kā mēs savu pamatdarbību veic ar standartizētiem, IT risinājumos balstītiem procesiem. Starptautiskā tirgū mūsu mērķis ir piedāvāt kopīgos pakalpojumus un eRecruiter kandidātu vadības sistēmu, ko mēs pilnībā varam nodrošināt Ziemeļeiropā, Centrālajā un Austrumeiropā. Turklāt mēs turpināsim paplašināt savu partneru tīklu un jau šogad plānojam atrast jaunus partnerus Vācijā, Itālijā un Horvātijā. Tāpat tiek apsvērta doma par paplašināšanos Slovākijā, Francijā un Turcijā,” skaidro Mihaels Sarštainers, ePunkt Talentor International izpilddirektors.

Ieguvumi klientiem

Apvienošanās sniedz virkni dažādu priekšrocību abu uzņēmumu klientiem, kam šobrīd ir pieejams starptautisks sadarbības tīkls, kas piedāvā vietējos risinājumus un joprojām nodrošina starptautiskus personāla atlases projektus, spējot nodrošināt augstu kvalitāti. Turklāt, apvienotajam uzņēmumam ir know-how zināšanas un pieredze ļoti dažādās jomās.

Darbinieku skaits pieaugs

Tā kā ePunkt plāno ātri paplašināt savu starptautisko tīklu, jau 2013.gadā pieaugs darbinieku skaits. ePunkt un Talentor zīmoli pagaidām turpinās pastāvēt paralēli..

Informācija par ePunkt Internet Recruiting GmbH

ePunkt ir viens no Austrijas “Top 3” cilvēkresursu konsultāciju uzņēmumiem un ir specializējies vadošo ekspertu un vadītāju atlasē, jo īpaši uzņēmējdarbības, inženierzinātnes un IT jomās. Uzņēmums tika dibināts 2000.gadā, no kura  67,2% daļu pieder Danielam Mārvanam (Daniel Marwan), un pārējās daļas ir vēl trīs citu partneru īpašumā. ePunkt apgrozījums 2012.gadā sasniedza 10,8 miljonu eiro. Kopīgās ePunkt un Talentor International sadarbības rezultātā 2013.gadā tiek plānoti apgrozījums līdz pat 22 miljonu eiro apmērā. Šobrīd ePunkt personāla atlasē darbojas 70 darbinieki piecās vietās Austrijā (Vīnē, Lincā, Grācā, Zalcburgā un Klāgenfurtē), kā arī vienā birojā Vācijā (Hannoverē) un Šveicē (Cīrihē).

 

ePunkt kontaktinfomācija:
ePunkt Internet Recruiting GmbH
Sabīne Štainere (Sabine Steiner)
Head of Marketing
OK Platz 1a
4020 Linz
T: +43 (0)732 611 221 -26
F: +43 (0)732 611 221 -20
eMail: sabine.steiner@epunkt.net
www.epunkt.net

Talentor Latvia kontaktinformācija:
“Talentor Latvia” SIA
Aigars Silkalns
Mārketinga Speciālists
Vidus iela 11-17,
Rīga, Latvia LV-1010
Tel: +371 67 32 42 55
Email: info.latvia[at]talentor.com
www.talentor.lv

Talentor logo