Par Talentor

Talentor Latvia ir dibināts 2007.gadā un ir daļa no Talentor Group, kas veic darbību Baltijas valstīs, Skandināvijā, Rietumeiropā un Krievijā, kopā 17 valstīs. Talentor ir strauji augošs personāla vadības risinājumu uzņēmums ar daudzveidīgu pakalpojumu klāstu.

Mūsu uzņēmums sniedz personāla vadības pakalpojumus visos trijos darbinieka dzīves ciklos organizācijā: darbiniekam uzsākot savas gaitas, darbiniekam attīstoties uzņēmumā un darbiniekam atstājot organizāciju.

Pirmais cikls ietver personāla atlasi, kandidātu novērtēšanu un jauno darbinieku koučingu, lai veicinātu adaptāciju un mērķu sasniegšanu sev vēl nepazīstamā vidē.

Otrais cikls fokusējas uz darbinieku attīstību un noturēšanu, kas ietver darba snieguma vadību, kompetenču novērtēšanas sistēmas ieviešanu, 360º novērtēšanu, talantu vadības sistēmas izveidi, jauno vadītāju koučingu, kā arī senioru attīstību un integrāciju.

Trešais cikls stiprina darba devēja tēlu, kad darbinieks atstāj organizāciju, un ietver aprūpēto darba uzteikumu un exit barometra pētījumu, lai izstrādātu taktiku efektīvākai darbinieku noturēšanai.

Visi cikli ir nepārtraukts attīstības un pārmaiņu process. Tādēļ atbalstām uzņēmumus pārmaiņu vadībā jebkuros ar personālu saistītos procesos, lai novērtētu pašreizējo situāciju ar personāla vadības auditu, prognozētu iespējamos riskus, plānotu stratēģijas un taktikas veiksmīgai uzņēmuma attīstībai.

Talentor logo